Atribuită Cumpărare directă

JALUZELE

Număr anunț
DA33581305
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
ALKTEX METRAJE SRL (CUI 36670753)
Cod CPV
39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.878,76 RON
Valoare atribuită
9.878,76 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.878,76 RON

din 9.878,76 RON estimat