Atribuită Cumpărare directă

Perlit horticol 4-6 mm 100 l- S461

Număr anunț
DA33581646
Autoritate contractantă
Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban (CUI 13962147)
Furnizor / câștigător
HORTIGALA SRL (CUI 17779623)
Cod CPV
14300000-4 · Produse anorganice chimice si ingrasaminte minerale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.428,60 RON
Valoare atribuită
1.428,60 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.428,60 RON

din 1.428,60 RON estimat