Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de hidroizolare acoperis

Număr anunț
DA33581667
Autoritate contractantă
S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI 11178217)
Furnizor / câștigător
VIEEAŞU IADRAN-ŞTEFAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 32759972)
Cod CPV
45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.781,43 RON
Valoare atribuită
29.781,43 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.781,43 RON

din 29.781,43 RON estimat