Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse alimentare diverse pentru Gradinita nr. 8 Brasov (29368443) 06/06/2023-28/06/2023

Număr anunț
DA33581880
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr.8 Brasov (CUI 29368443)
Furnizor / câștigător
FORTUS SRL (CUI 1094763)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.320,24 RON
Valoare atribuită
17.320,24 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
04.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.320,24 RON

din 17.320,24 RON estimat