Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Servicii de proiectare si asistenta tehnica din partea proiectantului pentru obiectivul „REALIZARE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ÎN LOCALITATEA BANLOC, COMUNA BANLOC, JUDETUL TIMIS”
- Număr anunț
- SCN1008982
- Autoritate contractantă
- COMUNA BANLOC (PRIMARIA BANLOC) (CUI 4357996)
- Furnizor / câștigător
- EURODRAFT PROIECT DESIGN SRL (CUI 32707205)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.391,25 RON
- Valoare atribuită
- 25.300 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 30.07.2018 11:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1005192
- Termen limită
- 20.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017514
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- CU_avize_acorduri-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1017514.pdf
- Formulare Banloc-semnat.doc.p7s
- model contract-semnat.pdf.p7s
- SF Banloc_parte desenata-semnat.pdf.p7s
- SF Banloc_parte scrisa-semnat.pdf.p7s
- Studiu geo Banloc-semnat.pdf.p7s
- Topo_dezmembrare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EURODRAFT PROIECT DESIGN SRL CUI RO 32707205
Valoare atribuită
25.300 RON
din 25.391,25 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 91,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.