Atribuită Cumpărare directă

MIOFILIN 100MG X 20CPS ZENTIVA (AMINOPHYLLINUM)

Număr anunț
DA33582395
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288,60 RON
Valoare atribuită
288,60 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,60 RON

din 288,60 RON estimat