Atribuită Cumpărare directă

Reparat refulator husq.

Număr anunț
DA33582396
Autoritate contractantă
MUZEUL VRANCEI (CUI 4350670)
Furnizor / câștigător
LORENA COM SRL (CUI 2846040)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
262,20 RON
Valoare atribuită
262,20 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

262,20 RON

din 262,20 RON estimat