Atribuită Cumpărare directă

NITROPECTOR 20MG X 30CP TERAPIA (PENTAERITHRITYLI TETRANITRAS)

Număr anunț
DA33582831
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE DRAJNA (CUI 2844499)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI 335278)
Cod CPV
33622000-6 · Medicamente pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
357,60 RON
Valoare atribuită
357,60 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

357,60 RON

din 357,60 RON estimat