Atribuită Cumpărare directă

Pret redus***Aspacardin 39mg/12mg cutie x 30 cpr

Număr anunț
DA33583404
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI 1359259)
Cod CPV
33617000-8 · Suplimente minerale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,40 RON
Valoare atribuită
138,40 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,40 RON

din 138,40 RON estimat