Atribuită Cumpărare directă

Conector cu 3 cai BD Connecta, cu 1 conector cu sept despicat Q-syte, volum umplere 0.31ml (box*50)

Număr anunț
DA33584849
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.625 RON
Valoare atribuită
14.625 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.625 RON

din 14.625 RON estimat