Atribuită Anunț de participare

“PIESE PENTRU UTILAJE DE SĂPARE PE VERTICALĂ; PIESE PENTRU UTILAJE DE FORAJ”

Număr anunț
SCN1008954
Autoritate contractantă
Compania Nationala a Uraniului - S.A. Bucuresti (CUI 10254529)
Furnizor / câștigător
SANROC SRL (CUI 13527747)
Cod CPV
43630000-8 · Piese pentru utilaje de sapare pe verticala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.780 RON
Valoare atribuită
34.772 RON
Data publicării
30.07.2018 09:21
Anunț de atribuire
SCNA1004846
Termen limită
29.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1017512

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
SANROC SRL CUI RO 13527747

Valoare atribuită

34.772 RON

din 34.780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.