Atribuită Cumpărare directă

Servicii de inventariere active cu coduri de bara - 1 an

Număr anunț
DA35980474
Autoritate contractantă
Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
Furnizor / câștigător
GRADINARU V PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 48762818)
Cod CPV
72500000-0 · Servicii informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
19.06.2024 13:52
Data finalizării
20.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON