Atribuită Cumpărare directă

”Servicii de reparare si de intretinere la instalatii de ventilatie si climatizare”

Număr anunț
DA33585661
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
Furnizor / câștigător
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. (CUI 18165761)
Cod CPV
50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138.917,10 RON
Valoare atribuită
138.917,10 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138.917,10 RON

din 138.917,10 RON estimat