Atribuită Cumpărare directă

alimente

Număr anunț
DA35985347
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Agricol "Nicolae Cornățeanu" (CUI 4321577)
Furnizor / câștigător
FRAHER DISTRIBUTION SRL (CUI 24366816)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
683,32 RON
Data publicării
19.06.2024 13:52
Data finalizării
20.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

683,32 RON