Atribuită Cumpărare directă

Mediu Mueller Hinton cu sange - pachet x 10 placi

Număr anunț
DA33586186
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ZALAU (CUI 4291719)
Furnizor / câștigător
DELTAROM SRL (CUI 12388780)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
348,60 RON
Valoare atribuită
348,60 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

348,60 RON

din 348,60 RON estimat