Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Furnizare buldoexcavator si echipamente in cadrul proiectului „Imbunatatirea serviciilor de utilitate publica in orasul Jibou”
- Număr anunț
- SCN1008943
- Autoritate contractantă
- Unitatea Administrativ Teritoriala (UAT) Orasul Jibou (CUI 4494926)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 424.954 RON
- Valoare atribuită
- 423.150 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 30.07.2018 08:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1006528
- Termen limită
- 14.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1016462
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini BULDO_0001-semnat.pdf
- FisaDate_DF1016462.pdf
- Formulare si modele_buldoexcavator-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
423.150 RON
din 424.954 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 1.804 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.