Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE SI DE INTRETINERE

Număr anunț
DA33586520
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala Sf. Gheorghe (CUI 4202126)
Furnizor / câștigător
MIDA SRL (CUI 6682144)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.547,78 RON
Valoare atribuită
2.547,78 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.547,78 RON

din 2.547,78 RON estimat