Atribuită Cumpărare directă

VTU- trape de scena, de decoruri si instalatii de cortine pentru incendiu din salile de spectacole

Număr anunț
DA33586852
Autoritate contractantă
PALATUL NATIONAL AL COPIILOR (CUI 4221268)
Furnizor / câștigător
CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
Cod CPV
71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.448 RON
Valoare atribuită
4.448 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.448 RON

din 4.448 RON estimat