Atribuită Cumpărare directă

106R03623 106R3623 CARTUS TONER BLACK (15000 PAG) ORIGINAL XEROX PHASER 3330 WC 3300 3335

Număr anunț
DA35973530
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL ORADEA (CUI 16767280)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.458,76 RON
Data publicării
18.06.2024 13:52
Data finalizării
20.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.458,76 RON