Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,5% sub estimat
Achizitie carburant auto
- Număr anunț
- SCN1008934
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA ORASULUI PANTELIMON (CUI 4420759)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
- Cod CPV
- 09134200-9 · Motorina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 651.000 RON
- Valoare atribuită
- 562.849 RON 13,5% sub estimat
- Data publicării
- 30.07.2018 08:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1003854
- Termen limită
- 07.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017406
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet_de_sarcini_carburant_Pantelimon.docx.p7s
- Contract_carburant_Pantelimon.docx.p7s
- FisaDate_DF1017406.pdf
- Formulare_carburant_Pantelimon.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Valoare atribuită
562.849 RON
din 651.000 RON estimat
13,5%
Adjudecat la 86,5% din estimat · economie 88.151 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.