Atribuită Cumpărare directă

Comanda Piese

Număr anunț
DA33587498
Autoritate contractantă
SPITALUL DE ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE AZUGA (CUI 2845125)
Furnizor / câștigător
MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.026,58 RON
Valoare atribuită
2.026,58 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.026,58 RON

din 2.026,58 RON estimat