Acasă · Licitații
· Aparate de radioterapie, de mecanoterapie, de electroterapie si de fizioterapie (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,7% sub estimat
Furnizare, instalare, punere in functiune si instruire personal - aparat ventilatie performanta medie
- Număr anunț
- CN1004134
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 33150000-6 · Aparate de radioterapie, de mecanoterapie, de electroterapie si de fizioterapie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 180.000 RON
- Valoare atribuită
- 168.000 RON 6,7% sub estimat
- Data publicării
- 12.09.2018 08:50
- Anunț de atribuire
- CAN1029914
- Termen limită
- 23.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022909
Documente
Documentația de atribuire
- anexa la caietul de sarcini.doc.p7s
- caiet aparat ventilatie performanta medie 1.pdf.p7s
- caiet aparat ventilatie performanta medie 2.pdf
- caiet aparat ventilatie performanta medie 3.pdf.p7s
- caiet aparat ventilatie performanta medie 4.pdf.p7s
- FisaDate_DF1022909.pdf
- Formulare si modele de documente.docx.p7s
- model de contract.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DRAGER MEDICAL ROMANIA S.R.L. CUI RO 2836925
Valoare atribuită
168.000 RON
din 180.000 RON estimat
6,7%
Adjudecat la 93,3% din estimat · economie 12.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.