Atribuită Cumpărare directă

Bara plata aluminiu 19.5 x 2 mm, L 1 m

Număr anunț
DA33587730
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
14720000-4 · Aluminiu, nichel, scandiu, titan si vanadiu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352,40 RON
Valoare atribuită
352,40 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

352,40 RON

din 352,40 RON estimat