Atribuită Cumpărare directă

REACTIVI PENTRU DETERMINAREA GRUPELOR DE SANGE

Număr anunț
DA33587840
Autoritate contractantă
Centrul de Transfuzie Sanguina Buzau (CUI 4055742)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI 6300279)
Cod CPV
33651510-6 · Antiseruri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.403,12 RON
Valoare atribuită
2.403,12 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.403,12 RON

din 2.403,12 RON estimat