Atribuită Cumpărare directă

Pachet imprimate

Număr anunț
DA33587864
Autoritate contractantă
COMUNA SÂNGEORGIU DE MUREȘ (CUI 4323152)
Furnizor / câștigător
TIPOMUR PRINT SRL (CUI 30934198)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
698,63 RON
Valoare atribuită
698,63 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

698,63 RON

din 698,63 RON estimat