Atribuită Cumpărare directă

MUFA DIN ALUMINIU 150MM PENTRU CABLU ELECTRIC; PAPUC DIN CUPRU STANAT 95MMP.

Număr anunț
DA33588082
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
CATENA SRL (CUI 5885051)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
522,30 RON
Valoare atribuită
522,30 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

522,30 RON

din 522,30 RON estimat