Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE TEHNICA DALI, EFICIENTA ENERGETICA PENTRU CLADIRI

Număr anunț
DA33588267
Autoritate contractantă
COMUNA UCEA (PRIMARIA) (CUI 4443477)
Furnizor / câștigător
ENGINEERING DIVISION S.R.L. (CUI 41084653)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.000 RON
Valoare atribuită
130.000 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.000 RON

din 130.000 RON estimat