Atribuită Cumpărare directă

Frigider cu 2 usi Beko RDSA310M30XBN 306 Litri Clasa F Argintiu

Număr anunț
DA33588416
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.310,08 RON
Valoare atribuită
1.310,08 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.310,08 RON

din 1.310,08 RON estimat