Atribuită Cumpărare directă

Albumina umana Baxalta 200g/l

Număr anunț
DA33588591
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA CARANSEBES (CUI 3228209)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33141540-7 · Albumina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.157,97 RON
Valoare atribuită
13.157,97 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.157,97 RON

din 13.157,97 RON estimat