Atribuită Cumpărare directă

Inlocuire parbriz Mercedes-Benz Intouro

Număr anunț
DA33588631
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Furnizor / câștigător
DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. (CUI 41032158)
Cod CPV
50113200-2 · Servicii de intretinere a autobuzelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.012,75 RON
Valoare atribuită
13.012,75 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
18.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.012,75 RON

din 13.012,75 RON estimat