Atribuită
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE DE CONSTRUCTII INTERIOARE
- Număr anunț
- DA33588777
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
- Furnizor / câștigător
- NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.051,23 RON
- Valoare atribuită
- 2.051,23 RON
- Data publicării
- 04.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 05.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.