Atribuită Cumpărare directă

Capsator metalic 45 coli cu capse 24/6 C 14

Număr anunț
DA33588896
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL DAMBOVITA (CUI 4344317)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219,10 RON
Valoare atribuită
219,10 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219,10 RON

din 219,10 RON estimat