Atribuită Cumpărare directă

Cateter periferic BD Venflon Pro Safety 22G 0.9x25mm, albastru (box*50)

Număr anunț
DA33588942
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33141210-5 · Catetere cu balon (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.750 RON
Valoare atribuită
36.750 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.750 RON

din 36.750 RON estimat