Atribuită Cumpărare directă

Reparatii platforma transport utilaje

Număr anunț
DA33589019
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DRAGASANI (CUI 2573829)
Furnizor / câștigător
CONMET ROD S.R.L. (CUI 40085995)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.108,29 RON
Valoare atribuită
3.108,29 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.108,29 RON

din 3.108,29 RON estimat