Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de aplicare de software informatic legislativ juristPRO + iLegis (23 module), 24 luni
- Număr anunț
- DA33589164
- Autoritate contractantă
- Compania APA Brasov (CUI 1096128)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
- Cod CPV
- 72263000-6 · Servicii de aplicare de software (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.600 RON
- Valoare atribuită
- 27.600 RON
- Data publicării
- 04.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 05.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.