Acasă · Licitații
· Servicii GPRS (General Packet Radio Services – Servicii generale de radiocomunicatii in pachete) (Rev.2)
Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de transmisii GPRS
- Număr anunț
- DA33589204
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI 3041480)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 64212500-0 · Servicii GPRS (General Packet Radio Services – Servicii generale de radiocomunicatii in pachete) (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235.841,76 RON
- Valoare atribuită
- 235.841,76 RON
- Data publicării
- 04.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 05.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.