Număr anunț
DA33589242
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA ORADEA S.A. (CUI 54760)
Furnizor / câștigător
RBM FIRST UTILSERV S.R.L. (CUI 45502422)
Cod CPV
43260000-3 · Cupe mecanice, excavatoare, incarcatoare mecanice cu lopata si utilaje miniere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.250,40 RON
Valoare atribuită
1.250,40 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.250,40 RON

din 1.250,40 RON estimat