Atribuită Cumpărare directă

MODERNIZARE LOC DE JOACA IN COMUNA SAVENI, JUDETUL IALOMITA

Număr anunț
DA33589269
Autoritate contractantă
Comuna Saveni (CUI 4365336)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
Cod CPV
45112723-9 · Lucrari de arhitectura peisagistica a terenurilor de joaca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
312.720,08 RON
Valoare atribuită
312.720,08 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

312.720,08 RON

din 312.720,08 RON estimat