Atribuită Cumpărare directă

Servicii de demontare aparate de aer conditionat tip DUCT 48000BTU/H

Număr anunț
DA35982025
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
CATYON INSTAL SRL (CUI 37707818)
Cod CPV
42513000-5 · Echipamente de refrigerare si de congelare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
19.06.2024 13:52
Data finalizării
20.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON