Atribuită Cumpărare directă

HP CF540A BK ,HP CF541A CYAN,HP CF542A YELLOW ,HP CF543A MAGENTA,HP CF230A

Număr anunț
DA33589813
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
Furnizor / câștigător
MS HOME SRL (CUI 23543960)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.070 RON
Valoare atribuită
4.070 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.070 RON

din 4.070 RON estimat