Atribuită Cumpărare directă

Trusa sanitara+baterii+prelungitoare

Număr anunț
DA33590018
Autoritate contractantă
Agentia Nationala pentru Dezvoltarea Infrastructurii in Sanatate (CUI 46481999)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33141623-3 · Truse de prim ajutor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
377,72 RON
Valoare atribuită
377,72 RON
Data publicării
04.07.2023 11:08
Data finalizării
05.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

377,72 RON

din 377,72 RON estimat