Atribuită
Cumpărare directă
Proiectare pentru REABILITARE TERMICA SI EFICIENTIZARE ENERGETICA COMPLEX DE CLĂDIRI POMPIERI
- Număr anunț
- DA33590262
- Autoritate contractantă
- COMUNA RICIU (CUI 4375941)
- Furnizor / câștigător
- KLEVER SYSTEM SRL (CUI 16861210)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64.191 RON
- Valoare atribuită
- 64.191 RON
- Data publicării
- 04.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 11.08.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.