Atribuită Cumpărare directă

Materiale de consrtuctie/instalatii sanitare

Număr anunț
DA33590292
Autoritate contractantă
UM 02210 Bucuresti (CUI 4193176)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI 23207235)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.213,30 RON
Valoare atribuită
6.213,30 RON
Data publicării
05.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.213,30 RON

din 6.213,30 RON estimat