Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale constructii

Număr anunț
DA33590457
Autoritate contractantă
Scoala cu clasele I-VIII nr. 11 "George Tutoveanu" Barlad (CUI 19213298)
Furnizor / câștigător
RULTRANS INDUSTRY 93 SRL (CUI 37462580)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.541 RON
Valoare atribuită
2.541 RON
Data publicării
05.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.541 RON

din 2.541 RON estimat