Anulată
Anunț de participare
execuție lucrări pentru obiectivul "AMENAJARE DRUMURI COMUNALE ȘI SĂTEȘTI ÎN COMUNA COSTULENI PRIN EXECUTAREA DE STRATURI SUPORT DE DRUM DIN MATERIALE PIETROASE”-etapa 2
- Număr anunț
- SCN1009149
- Autoritate contractantă
- COMUNA COSTULENI (CUI 4540631)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.322.396,92 RON
- Data publicării
- 31.07.2018 17:18
- Termen limită
- 24.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017981
Documente
Documentația de atribuire
- 07_Caiet de sarcini_Executie_24.07.2018 final.docx.p7s
- 09_Formulare_24.07.2018.docx.p7s
- 10_Instrucțiuni de prezentare a ofertelor.docx.p7s
- DEVIZE_ETAPA II FARA VALORI.PDF.p7s
- FisaDate_DF1017981.pdf
- PARTE DESENATA.pdf.p7s
- PARTE SCRISA + CAIETE DE SARCINI.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
COMPANIA CONSTRUCŢII FEROVIARE S.A. CUI RO 13396404
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TELECHI SRL CUI RO 15167750
Subcontractanți 1
PHOENIX TRANSBAC S.R.L. CUI RO 29289382
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.