Atribuită Cumpărare directă

ECHIPAMENTE ELECTRONICE PENTRU SEDINTELE CONSILIULUI LOCAL AL ORASULUI STEI

Număr anunț
DA33590964
Autoritate contractantă
ORASUL STEI (CUI 4539114)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
854,28 RON
Valoare atribuită
854,28 RON
Data publicării
05.07.2023 11:08
Data finalizării
06.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

854,28 RON

din 854,28 RON estimat