Atribuită Cumpărare directă

Achiz. curs Implem. sist. managem. de securitatea inform. in aeroporturi si formare audit. interni

Număr anunț
DA35984386
Autoritate contractantă
R.A. AEROPORTUL IASI (CUI 9671409)
Furnizor / câștigător
QY MANAGEMENT SOLUTION S.R.L. (CUI 48087576)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
19.06.2024 13:52
Data finalizării
20.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON