Atribuită Cumpărare directă

Reparatii curente

Număr anunț
DA33591541
Autoritate contractantă
S.C.TETKRON S.R.L (CUI 27272953)
Furnizor / câștigător
BUILDRHAUS S.R.L. (CUI 47055479)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.637,84 RON
Valoare atribuită
100.637,84 RON
Data publicării
05.07.2023 11:08
Data finalizării
07.07.2023 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100.637,84 RON

din 100.637,84 RON estimat