Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de proiectare totemuri pentru comuna Budesti
- Număr anunț
- DA33592854
- Autoritate contractantă
- Comuna Budesti (CUI 2574085)
- Furnizor / câștigător
- VIEWPOINT CONCEPT SRL (CUI 15948190)
- Cod CPV
- 71327000-6 · Servicii de proiectare a structurilor portante (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.000 RON
- Valoare atribuită
- 12.000 RON
- Data publicării
- 05.07.2023 11:08
- Data finalizării
- 07.07.2023 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.