Atribuită Cumpărare directă

Servicii de ”Dezinsectie în sat Balc, comuna Balc pe o suprafață de 11.872 mp”

Număr anunț
DA35981391
Autoritate contractantă
COMUNA BALC (CUI 5431683)
Furnizor / câștigător
SABĂU IOAN-CONSTANTIN - CABINET MEDICAL VETERINAR (CUI 20209819)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
21.369,60 RON
Data publicării
19.06.2024 13:52
Data finalizării
20.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.369,60 RON